انتخاب هوشمندانه، زندگی شیرین (جلد اول)

Hiweb
بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمیکتاب (همسر آری) شامل پاره ای از خاطرات و تجربیات و پژوهشهای آقای (محمد عبدالصمدی) است. وی می کوشد تجربۀ سالها زندگی و مشاوره خود را در اختیار عموم قرار دهد. یکی از ویژگی های مهم این مجموعه، بیان ساده و روان خاطرات و تجربیات و ارائه راهکارهای کاربردی برای حل مشکلات است. این اثر در دو جلد منتشر شده که جلد اول آن شامل دو دفتر است.

در دفتر اول سعی شده به نگرانی والدین و جوانان در امر انتخاب همسر و مسائل قبل از آن پاسخ داده شود و با ارائه راهکارهای عملی و ساده، دغدغه والدین و خصوصا مجردان را کاهش داده با این رویکرد که در آینده از فروپاشی زودهنگام خانواده ها و تبعات آن جلوگیری نماید.

دفتر دوم به زوجهای جوان و خانواده هایی اختصاص دارد که زندگی مشترک را آغاز کرده و شیرینی و حلاوت آن را چشیده اند. اما در پاره ای از موارد که با بروز برخی از تنش ها، زندگی دچار بحران می شود، نویسنده سعی دارد راههای برون رفت از این چالشها را با بیان تجربیات و خاطرات زیبا و به یاد ماندنی به خواننده ارائه نماید تا خانواده های نوپا با بکارگیری این نکات ظریف و کلیدی، زندگی زیباتر و لذت بخش تری را تجربه نمایند.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی دلسوخته را ببینید.

» دلسوختههای مرتبط:
ترس از دیدگاه روانکاوی
تقلید و یادگیری اجتماعی
شناخت انسان و سلامتی

نسخه ها

حجم: ۷ مگابایت

دریافت ها: ۲۳۱۵

تعداد صفحات: ۱۷۶
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.مطالب مشابه