آموزش گام به گام با نرم افزار کامفار

Hiweb
بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمیسودآوری پروژه، موضوعی است که همواره موردتوجه صاحبان سرمایه می‌باشد. باآنکه روابط و محاسبات مربوط در منابعی که با عنوان ارزیابی مالی تهیه‌شده‌اند به‌طور گسترده در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته، بااین‌وجود به‌منظور استانداردسازی تحلیل‌ها و افزایش سرعت محاسبات، سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) در سال ۱۹۸۳ اقدام به ارائه نسخه اولیه نرم‌افزار کامفار (COMFAR) نمود. این نرم‌افزار به زبان‌های مختلف ازجمله فارسی تهیه‌شده و برای استفاده از آن بهتر است ویندوز XP و ۳۲ بایتی به‌عنوان سیستم‌عامل انتخاب شود.
کامفار، کاربردی فراتر از ارزیابی مالی داشته و مواردی چون ارزیابی اقتصادی ، تحلیل¬های سبز و مطالعات امکان‌سنجی را شامل می‌شود ولی ازآنجاکه در حال حاضر به مباحث مالی بیشتر توجه می‌شود، لذا مطالب کتاب نیز بر پایه همین تقاضا تدوین‌شده است.
کتاب شامل پنج فصل و یک پیوست می¬باشد. در فصل نخست به مجموعه داده‌هایی که در ارزیابی مالی یک پروژه موردنیاز است اشاره‌ و در فصل دوم نحوه نصب نرم‌افزار توضیح داده می‌شود. در فصل سوم نحوه وارد نمودن داده‌ها آموزش داده‌شده و چگونگی ایجاد تغییر در چارچوب پیش‌فرض نرم‌افزار توضیح داده می¬شود. فصل چهارم به چگونگی گزارش‌گیری و تحلیل نتایج پرداخته و در فصل پنجم تعدادی از روابط ریاضی مورداستفاده توضیح داده می‌شوند. در پیوست کتاب نیز برگه‌های جمع¬آوری اطلاعات ارائه‌شده است.

علی شهنوازی

پائیز ۱۳۹۵

حق تکثیر: مالکیت حقوقی کتاب متعلق به اینجانب دکتر علی شهنوازی می باشد.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی دلسوخته را ببینید.

» دلسوختههای مرتبط:
ثروت و قدرت: مرکانتالیسم و ناسیونالیسم اقتصادی
خلاصه كتاب بابای دارا بابای ندار
بازار سرمایه ، نیروی محرکه توسعه اقتصادی

نسخه ها

حجم: ۲ مگابایت

دریافت ها: ۱۳۵۲

تعداد صفحات: ۷۲
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.مطالب مشابه